سیستم پرورش طبیعی

در این سیستم با در نظر گرفتن روش طبیعی و ارگانیک پرورش، طراحی بگونه ای صورت گرفته تا محیط بیشترین شباهت را به محیط طبیعی داشته باشد تا مرغ در بالاترین سطح رفاه قرارگیرد.

مزایای سیستم پرورش طبیعی:

تمامی المانهای موجورد در سیستم مانند: سیستم خوراک دهی و آبرسانی ، سیستم جمع آوری تخم مرغ، سیستم جمع آوری کود و … با حدف ارگونومی مرغ و حداکثر کارایی طراحی شده است.به لطف این طراحی ما شاهد بالاترین راندمان و اثربخشی قابل توجه بوده ایم. این سیستم به لطف مواد اولیه با کیفیت استفاده شده در ساخت، طول عمری طولانی را داراست و همچنین نیاز به کمترین میزان نگهداری را داراست. به لطف طراحی نوین این سیستم که استانداردهای روز اروپا را داراست، مرغ میتواند به راحتی به آشیانه ورود و خروج داشته باشد. تخم مرغ ها به راحتی و بدون آسیب و در ححالتی بهداشتی جمع آوری میشود. در داخل لانه کفی هایی با طراحی ویژه استفاده می شود که از شکستن تخم مرغ ها جلوگیری می کند و از فیزیولوژی پای مرغ ها .محافظت می کند و از ورود هر گونه آفت به داخل لانه جلوگیری می کند. به دلیل متحرک بودن کف لانه، مرغ ها در هنگام تخم گذاری احساس امنیت مشابه محیط طبیعی خود می کنند و پس از پایان تخم گذاری از لانه خارج می شوند. کفی های استفاده شده در لانه را می توان به راحتی تمیز کرد و در نتیجه از بهداشت مطلوب اطمینان حاصل کرد. به لطف این کفی های ، میزان تخم مرغ های آسیب دیده به حداقل می رسد.

سیستم های آبرسانی:

Avian Mechanics از نیپل فولادی ضد زنگ در سیستم های آبخوری استفاده می کند. در هر نیپل قسمتی وجود دارد که از پاشیدن آب جلوگیری می کند. خطوط آبخوری درست در جلوی لانه قرار دارد تا پرندگان بتوانند بدون مشکل به آب شیرین و تمیز برسند. طول خط آب قابل برنامه ریزی است، بنابراین فضای قابل استفاده برای پرندگان افزایش می یابد.

دربهای اتوماتیک Pop Hole:

درب‌های اتوماتیک سیستمی است که به حفظ دما کمک شایانی می‌کنند. این درب‌ها می‌توانند در اندازه‌های مختلف بنا به تقاضا تولید شوند تا بتوانند نیازهای مختلف کاربران را برآورده کنند. درب اتوماتیک Avian Mechanics دارای سه لایه داخلی و خارجی می باشد. این لایه ها دارای تهویه لازم برای پرندگان بوده و برای صرفه جویی در مصرف انرژی مناسب هستند. این درب های اتوماتیک مقاوم هستند و از پانل پلی اورتان به ضخامت 25 یا 35 میلی متر ساخته شده اند و بنابراین حداکثر عایق دمایی را ارائه می دهند. در تولید درب اتوماتیک Avian Mechanics از فوم EPDM 10 تا 20 میلی متری همراه با تخته سه لا 15 میلی متری استفاده می شود

سیستم خوراک رسانی AviFit 330 :

این دانخوری ها به گونه ای طراحی شده اند که تمام نیازهای مرغ ها را برآورده کنند. محفظه خوراک AviFit 330 می تواند 360 درجه بچرخد و به لطف سطح خوراک قابل تنظیم، با رشد پرندگان و کاهش سطح خوراک، فیدرها نتظیم می شوند و در نتیجه از هدر رفتن خوراک جلوگیری می شود. به لطف 14 بازوی AviFit 330، حتی جوجه های یک روزه هم می توانند به راحتی به خوراک دسترسی داشته باشند.

– دسترسی مرغ ها به خوراک تازه و تمیز آسان است، به طوری که هر پرنده به طور مساوی تغذیه می شود و پرندگان پرورش یکنواختی را خواهند داشت.

– نصب سیستم خوراکدهی AviFit 330 بسیار آسان است، طراحی خوبی دارد و تعمیر و نگهداری آسانی  دارد زیرا از مواد با کیفیت ساخته شده است. این سیستم که بسیار کاربرپسند است، عمر کاری طولانی دارد.